ارتباط با مشاوران
منوی دسته بندی

فروش سیب زمینی آگریا خوراکی و بذری

فروش سیب زمینی آگریا خوراکی و بذری با قیمتی مناسب تر از سایر بازارهای کشور توسط نمایندگی های فروش و صادرات ارقام گوناگون سیب زمینی انجام می گردد.
سیب زمینی محصولی پرفروش در بازار است که در سبد غذایی خانواده های ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
این امر سبب شده تا تولید کنندگان سیب زمینی، توجه بیشتری به کیفیت برداشت این محصول که جز جدانشدنی از آشپزخانه های ایرانیان است، داشته باشند.

فروش سیب زمینی آگریا

به همین دلیل تولید کنندگان سیب زمینی سعی در برداشت کاملا ارگانیک و بدون هیچ ماده شیمیایی از انواع ارقام سیب زمینی می باشند.
سیب زمینی رقم آگریا یکی از ارقام خوراکی سیب زمینی است که نوع مرغوب و درجه یک آن آماده صادرات به تمامی بازارهای کشور می باشد.

سیب زمینی رقم آگریا

همانطور که می دانید امروزه در مناطق گوناگونی از کشور ما، ارقام مختلفی از سیب زمینی ارگانیک برداشت می گردند.
سیب زمینی رقم آگریا یکی از ارقام پرفروش موجود در بازار است که رقمی نیمه دیر رس بوده و برای مناطق کشت بهاره توصیه می شود.

فروش سیب زمینی آگریا

این محصول عملکرد بسیار خوبی در واحد سطح داشته و بیشترین سطح زیر کشت را در میان سایر ارقام سیب زمینی موجود در ایران دارد.
رنگ گوشت سیب زمینی آگزیا زرد پررنگ بوده و به سبب دارا بودن ماده خشک بالا و حدود ۲۰ درصد و سایر خصوصیات کیفی دیگر؛ برای سرخ کردن و به ویژه خلال مناسب می باشد.

فروش سیب زمینی آگریا خوراکی

فروش سیب زمینی آگریا خوراکی با قیمت عمده به شکل بسته بندی های سورت و تمیزه شده از طریق مراکز فروش آنلاین انواع ارقام گوناگون سیب زمینی صورت می پذیرد.
خریداران می توانند با در نظر گرفتن کاهش هزینه های رفت و آمد، سفارش خرید عمده خود از بهترین رقم سیب زمینی آگریا را همین حالا از طریق سایت تجارت آنلاین سیب زمینی به ثبت برسانند.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید.