ارتباط با مشاوران
منوی دسته بندی

خرید سیب زمینی ساوالان با قیمت مناسب

خرید سیب زمینی ساوالان اردبیل با قیمت مناسب و کیفیتی تضمین شده از طریق نمایندگی های فروش عمده و صادرات ارقام مهم سیب زمینی امکان پذیر می باشد.

برداشت سیب زمینی ساوالان در اردبیل

امروزه کشور ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان ارقام مهم و ارگانیک سیب زمینی در دنیاست که توانسته شرایط ویژه ای برای صادرات به سایر کشورهای دیگر را داشته باشد.

خرید سیب زمینی ساوالان

استان اردبیل به سبب متوسط میزان بارش خوب و آب و هوای مساعد، از مناطق مناسب برداشت رقم باکیفیت و مرغوب سیب زمینی در کشور ما می باشد.
سیب زمینی رقم ساوالان یکی از ارقام درجه یک و باکیفیت سیب زمینی برداشت شده در اردبیل است که سطح زیر کشت مناسبی در این استان دارد.
بدون شک برداشت رقم ارگانیک سیب زمینی ساوالان در اردبیل، آن هم بدون هیچ کود و ماده شیمیایی، می تواند در حفظ سلامت افراد جامعه نقش فزاینده ای را داشته باشد.

مشخصات سیب زمینی رقم ساوالان

سیب زمینی رقم ساوالان از نظر طول دوره رشد، در میان ارقام میان رس سیب زمینی قرار داشته است.
این رقم از سیب زمینی برداشت شده در اردبیل، به دلیل کوتاه بودن دوره خواب و عملکرد بالا در واحد، عمدتا برای تولیدات خارج از فصل نیز توصیه می گردد.
سیب زمینی ساوالان به سبب دارا بودن میزان مناسب قندهای احیایی، داشتن ماده خشک و شکل گرد، می تواند مناسب تولید انواع چیپس هم باشد.

خرید سیب زمینی ساوالان

خرید سیب زمینی ساوالان

خرید سیب زمینی ساوالان با توجه به میزان کیفیت و ارگانیک بودن آن، می تواند از میزان تقاضای بالایی برخوردار باشد.
امروزه اغلب فروشندگان میوه و تره بار در مغازه ها و فروشگاه ها، به دنبال خرید عمده از بهترین کیفیت رقم سیب زمینی ساوالان اردبیل هستند.
آیا می دانید که سایت فروشگاهی عرضه کننده انواع ارقام سیب زمینی در ایران، کیفیتی تضمین شده از سیب زمینی ساوالان را ارائه می دهد؟
کافیست با مراجعه به این سایت ها، از هر کجای ایران که هستید شرایط ویژه ی صادراتی سیب زمینی مرغوب ساوالان را بهره مند گردید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید.