ارتباط با مشاوران
منوی دسته بندی

خرید سیب زمینی بورن با قیمت عمده

خرید سیب زمینی بورن با قیمت عمده فروشی و به شکل بسته بندی یا سورت و تمیزه شده از طریق سایت های فروشگاهی انواع سیب زمینی امکان پذیر است.
سیب زمینی محصولی پرفروش و پرخاصیت در میادین میوه و تره بار است که امروزه از بیشترین سطح زیر کشت در کشور ما برخوردار می باشد.
با توجه به اهمیت کیفیت ارقام گوناگون سیب زمینی در بازارهای داخلی و خارجی، امروزه شاهد شرایط ویژه صادراتی سیب زمینی بوده ایم.
سیب زمینی بورن یکی دیگر از ارقام سیب زمینی موجود در بازار است که هم اکنون توسط سایت فروش عمده ارقام درجه یک سیب زمینی به فروش می رسد.
آیا از مشخصات سیب زمینی رقم بورن چیزی می دانید؟
چگونه می توان در بازارهای واسطه گری امروزی، انواع بهترین کیفیت و قیمت از سیب زمینی بورن و سایر ارقام سیب زمینی را خریداری کرد؟

خرید سیب زمینی بورن

 

[toggle title=”ارقام گوناگون سیب زمینی” state=”open”]سیب زمینی آگریا، پیکاسو، پشندی، اسپریت، جلی، مارفونا، بانبا، رزن، سانته، ساتینا، فریدن، ساوالان و … [/toggle]پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

مشخصات سیب زمینی بورن

یکی دیگر از ارقام مرغوب و باکیفیت سیب زمینی عرضه شده در سایت فروش آنلاین سیب زمینی، سیب زمینی بورن می باشد.
[highlight color=”yellow”]سیب زمینی رقم بورن دارای دوره رشد میان رس بوده و رنگ گوشت و غده آن نسبتا زرد است.[/highlight]
در حال حاضر مصارف تازه خوری، مناسب ترین گزینه برای سیب زمینی رقم بورن می باشد.
حال که با مشخصات سیب زمینی بورن آشنا شدید، آیا می دانید که کدام نمایندگی های فروش سیب زمینی، کیفیت و قیمت خوبی از این رقم را عرضه می کنند؟

خرید سیب زمینی بورن

اگر به دنبال خرید سیب زمینی بورن با بهترین کیفیت و قیمت در بازارهای امروزی هستید، شاید فکر کنید کار سختی را در پیش دارید!
اما اگر نمایندگی های فروش معتبر و فعال در زمینه خرید و فروش عمده ارقام گوناگون سیب زمینی را بشناسید، قطعا خریدی آسان و مطمئن در انتظار شما خواهد بود.
خرید سیب زمینی بورن با کیفیت ارگانیک، اندازه مناسب و سالم به صورت سورت و تمیز شده، می تواند از طریق این نمایندگی های فروش صورت بپذیرد.

خرید سیب زمینی بورن

 

نمایندگی فروش ارقام درجه یک سیب زمینی

نمایندگی فروش ارقام درجه یک سیب زمینی با دارا بودن مشخصات ذیل، خریدی متفاوت تر از سایر بازارهای کشور را برای خریداران رقم می زند:

  • داشتن ارتباط با بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان سیب زمینی
  • حذف تمامی واسطه ها و ارائه قیمت کارخانه
  • تحویل بار و سفارشات عمده سیب زمینی در کوتاه ترین زمان ممکن
  • تضمین در کیفیت و قیمت سیب زمینی هنگام خرید
  • ارائه مشاوره های قبل از خرید جهت خریدی آگاهانه

صادرات سیب زمینی بازارهای خارجی

در حال حاضر جدای از صادرات سیب زمینی بورن و سایر ارقام سیب زمینی به بازارهای داخلی، شاهد صادرات خارجی این محصول هم هستیم.
[box type=”success” align=”” class=”” width=””]شایان ذکر است که این نمایندگی ها با هدف رقابت با بازارهای کشورهای خارجی، گامی مهم در راستای صادرات سیب زمینی به کشورهای خارجی برداشته اند.[/box]
این کشورهای خارجی می توانند کشورهای آسیایی و اروپایی همچون عراق، کویت، امارات، روسیه، ترکیه و … باشند.
مشتریان سیب زمینی بورن و ارقام درجه یک سیب زمینی می توانند به آسانی با مشاورین ما در ارتباط باشند و از شرایط ویژه صادراتی سیب زمینی آگاهی پیدا کنند.
چرا برای یکبار هم که شده به نمایندگی های صادراتی ارقام درجه یک و ارگانیک سیب زمینی اطمینان نمی کنید؟

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید.