گروه کشاورزی آراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • نوع درخواست خود را در گروه کشاورزی آراد ثبت کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت گوجه فرنگی تاکستان + خرید گوجه فرنگی

آنچه در این مقاله می خوانید ...

تولید گوجه فرنگیقیمت گوجه فرنگی در تاکستانگوجه فرنگی در تاکستان
خرید و فروش گوجه گلخانه ای عمده + قیمت مناسب

قیمت گوجه فرنگی تاکستان که یکی از محصولات کشاورزی مهم و پرطرفدار در ایران است می تواند طبق کیفیت متفاوت باشد. تاکستان نیز یکی از مناطق مهم کشاورزی استان قزوین است که تولید گوجه فرنگی زیادی دارد.

قیمت گوجه فرنگی تاکستان + خرید گوجه فرنگی

تولید گوجه فرنگی

تولید گوجه فرنگی در کشور ما به دلیل وجود شرایط موجود از رونق بالایی برخوردار است. از استان هایی که می شود نام برد می توان به شیراز، کرمان، بندرعباس، همدان، قزوین و اصفهان اشاره نمود.

تاکستان، یکی از مناطق کشاورزی و باغی استان قزوین است. این منطقه با داشتن خاک حاصلخیز و آب و هوای مناسب، برای تولید محصولات کشاورزی زیادی مانند گندم، جو، انگور و گوجه فرنگی بسیار مناسب است.

در واقع، تولید گوجه فرنگی در تاکستان به عنوان یکی از محصولات مهم این منطقه، سهم بسیار زیادی در تولید محصولات کشاورزی استان را دارد.

قیمت گوجه فرنگی در تاکستان

قیمت گوجه فرنگی در تاکستان، مانند دیگر محصولات کشاورزی، به عوامل زیادی بستگی دارد. در ادامه به بررسی برخی از این عوامل پرداخته می‌شود:

فصل تولید: تولید گوجه فرنگی در تاکستان، معمولاً در فصل تابستان و پاییز انجام می‌شود. به همین دلیل، قیمت گوجه فرنگی در این فصل‌ها بیشتر است و در فصول دیگر کاهش می‌یابد.

عرضه و تقاضا: نرخ گوجه فرنگی در تاکستان، بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. در مواقعی که عرضه بیشتر از تقاضا است، قیمت گوجه فرنگی کاهش می‌یابد و در مواقعی که تقاضا بیشتر از عرضه است، قیمت افزایش می‌یابد.

شرایط آب و هوایی: شرایط آب و هوایی نیز می‌تواند بر قیمت گوجه فرنگی در تاکستان تأثیرگذار باشد. در سال‌هایی که خشکی و گرما بیشتر است و آب کمتری در دسترس کشاورزان قرار دارد، تولید گوجه فرنگی کاهش می‌یابد و در نتیجه قیمت آن افزایش می‌یابد.

خرید و فروش عمده گوجه فرنگی

گوجه فرنگی در تاکستان

گوجه فرنگی در تاکستان، بر اساس عوامل فوق و دیگر عواملی مانند هزینه تولید، حمل و نقل، ذخیره سازی و توزیع، تعیین می‌شود. در ادامه به بررسی قیمت گوجه فرنگی در تاکستان در سال‌های اخیر پرداخته می‌شود:

در سال ۱۳۹۸، قیمت گوجه فرنگی در تاکستان، در حدود ۲۰۰۰ تومان بود. اما در سال ۱۳۹۹، با شیوع ویروس کرونا و تغییر شرایط بازار، قیمت گوجه فرنگی به شدت افزایش یافت و در برخی موارد به بیش از ۱۰۰۰۰ تومان رسید. این افزایش قیمت، در بسیاری از مناطق کشور نیز مشاهده شد.

در سال ۱۴۰۰ نیز، با توجه به شرایط آب و هوایی نامساعد و کمبود آب، تولید گوجه فرنگی در تاکستان کاهش یافت و در نتیجه قیمت آن نیز افزایش یافت. در ماه‌های تابستان سال ۱۴۰۰، قیمت گوجه فرنگی در تاکستان در حدود ۴۰۰۰ تومان بوده است. و در حال حاضر که در سال ۱۴۰۲ هستیم قیمت گوجه فرنگی سورت شده در بسته بندی های سبدی بین ۱۴۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ تومان معامله می شود.

عباس خدابنده لو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: عباس خدا بنده لو

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09190490112

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@aradvegetables.com

گروه کشاورزی آراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • نوع درخواست خود را در گروه کشاورزی آراد ثبت کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید.