گروه کشاورزی آراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • نوع درخواست خود را در گروه کشاورزی آراد ثبت کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت سیب زمینی در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید ...

کیفیت و ماندگاری سیب زمینی ایرانقیمت سیب زمینی همدان + صادرات سیب زمینی
قیمت سیب زمینی در مشهد

قیمت سیب زمینی در مشهد باتوجه به ارسال بار از همدان و زنجان متفاوت خواهد بود. صادرات سیب زمینی در سال ۲۰۲۳ به کشور های مختلفی چون روسیه، ازبکستان، افغانستان، ترکمنستان و کشور های همسایه انجام پذیرفته است.

قیمت سیب زمینی در مشهد

کیفیت و ماندگاری سیب زمینی ایران

همدان و زنجان یکی از شهر های اصلی تولید و برداشت انواع سیب زمینی در ایران است. سالانه بیش از ۱٫۵ میلیون تن از این محصول از زمین های کشاورزی نواحی مختلف آن برداشت و به بازار های مختلف عرضه می شود.

مهم ترین نوع سیب زمینی که از زمین های کشاورزی این دو شهر خرید و فروش می شود، جلی، بانبا، اسپریت و آگریا است. که خواهان زیادی نیز در سطح بازار داخلی ایران و کشور های خارجی دارد.

ایران یکی از بهترین نوع سیب زمینی را در بازار جهانی دارد که هم طعم بسیار خاصی دارد. و هم ماندگاری آن برای بازار های خارجی دور بسیار بالایی می باشد.

شما مشتریان محترم در کشور های خارجی که قصد همکاری با ما را دارید، ما بهترین نوع از سیب زمینی را برای شما با بسته بندی شکیل پیشنهاد می دهیم.

سیب زمینی در ایران در شهر های مهمی چون:

  • همدان
  • زنجان
  • کرمانشاه
  • اردبیل
  • لرستان

تولید می شود که سطح کیفی سیب زمینی در هر کدام از این مناطق می تواند متفاوت باشد. مشاوران ما در گروه کشاورزی آراد نسبت به مسافت کشور های هدف، مرغوب ترین نوع سیب زمینی را برای شما ارائه خواهند داد.

صادرات سیب زمینی به هر کدام از بازار های خارجی در تناژ انبوه انجام می شود که سایز ۷۰ تا ۳۵۰ گرم از پر فروش ترین برای این کشور ها می باشد.

قیمت سیب زمینی در مشهد

قیمت سیب زمینی همدان + صادرات سیب زمینی

کشور هایی چون روسیه و ازبکستان و برخی از کشور های اروپایی دیگر از بازار های بالفعل ما برای صادرات سیب زمینی همدان و سایر نقاط است که با بسته بندی های گونی و توری و در سایز های متنوع در حال صادرات است.

فرایند صادرات سیب زمینی ایران از اواسط آبان ماه انجام می شود. که کشور عراق و روسیه بیشترین حجم خرید سیب زمینی را از سمت کشاورزی آراد دارد. نوعی که از این میوه برای صادرات بالاترین خرید و فروش را داشته است،جلی و بانبا بوده است.

لازم به ذکر است که علاوه بر همدان، بهترین سیب زمینی ایران از سمت کرمانشاه و زنجان نیز قابل برداشت است که صادرات عمده آن به کشورهای اروپایی بوده است و البته برای بازار های آسیایی همچون کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز فروش بالایی داشته است.

فروش عمده سیب زمینی در هر کدام از این استان های تولیدکننده در ایران، یا در زمان برداشت انجام می شود و یا زمانی که فرایند سورت و بسته بندی برای صادرات انجام می شود، انجام می پذیرد.

معمولا قیمت فروش سیب زمینی در زمین های کشاورزی پایین تر از زمان صادرات آن است و به همین دلیل اغلب کسانی که در حجم انبوه در تجارت این محصول فعالیت دارند، اغلب در زمین خرید خود را انجام می دهند.

عباس خدابنده لو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: عباس خدا بنده لو

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09190490112

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@aradvegetables.com

گروه کشاورزی آراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • نوع درخواست خود را در گروه کشاورزی آراد ثبت کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید.